Medya   | Üye Girişi   | Destek Hattı 0850 304 00 33   |   |   |

Gizlilik Politikası

Kategoriler

Gizlilik Politikası

turkbilet.com.tr hizmetlerinden yararlanmak için kullanılan bilgiler, farklı sebepler doğrultusunda tercih edilmektedir. Bu bilgilerin kullanılması ise güvenlik kuralları dahilinde gerçekleşmesi üzere, kişi için herhangi bir hak kaybına neden olmaz. Kullanıcı, bu bilgileri, doğrusundan farklı olarak beyan ettiği durumlarda ise, yasal olarak hukuki bir takip kapsamında alınabilir. Sitenin ziyaret edilmesi dahilinde, gizlilik beyanında yer alan uygulamaları da kabul etmiş sayılırlar.

Cokkie dosyaları

Site içerisinde kullanılmakta olan cookie dosyaları, kullanıcıların, her siteyi ziyaret ettiğinde, üyelik bilgilerini tekrar girme zahmetinden kurtulmaları yardımcı olmaktadır. Böylelikle giriş bilgileri, e- mail adresleri dahilinde kayıt altında tutularak, yapılan bilet satın işlemlerini takip etmek ve bu içeriklere daha kolay ulaşabilmek mümkün olmaktadır. Cookie dosyaları bu sebeplerden kaynaklı olarak kullanılmaktadır.

IP adresleri

Bir kullanıcının, sunucu ile yaşadığı herhangi bir aksaklığı, web adresi yetkililerine gönderilmek adına tercih edilmektedir. IP adresi tanımlanması dahilinde, yetkili kişilerden destek almak ve kullanıcıların demografik bilgilerine ulaşmak adına kolaylık sağlamaktadır. Tanımlanan IP adresleri ile olası sorunlara ulaşmak ve çözüme ulaştırmak daha net ve kolay olacaktır.

Güvenlik ve gizlilik önlemleri

Üyelerin, kullanıcı ve tüm üyelik bilgileri, güvenlik şartları dahilinde koruma altındadır. Herhangi bir başka kişi tarafından görüntülenmesi, kullanılması ve bilgilerin başka amaçlar doğrultusunda web sayfalarına sızdırılmaması adına SSL yazılımları kullanılarak, güvenlik önlemleri alınmaktadır. Turkbilet.com.tr güvenlik tedbirlerini alarak, kullanıcıları için daha kaliteli bir hizmet sunmaktadır.

2017 © Türkbilet Her Hakkı Saklıdır.