Medya   | Üye Girişi   | Destek Hattı 0850 304 00 33   |   |   |

Kullanıcı Sözleşmesi

Kategoriler

Kullanıcı Sözleşmesi

turkbilet.com.tr ziyaret edildiği, bilgilerin görüntülendiği ve bilet satış işlemlerinin gerçekleştirildiği durumlarda, müşterilerine sunulan sözleşmenin de kabul edilmiş olduğunu bildirmektedir. Bu sözleşme içerisinde yer alan şartlar, kullanıcı tarafından ihlal edilirse eğer, kullanıcının herhangi bir hak talep edebilmesi mümkün değildir.

Bilet satın al/ iptal

Bilet satın alma işlemlerinin gerçekleşebilmesi için, uygun ödeme yöntemi tercih edilerek, ödemenin tamamlandığından emin olmak gerekmektedir. Ödeme esnasında, sistem dışında herhangi bir aksaklık söz konusu olursa, banka tarafından herhangi bir ödeme sorunu, onaylanmama, yetersiz bakiye mevcut olduğu durumlarda, bilet satın işlemleri tamamlanmayacaktır. Bu durumdan turkbilet.com.tr herhangi bir şekilde sorumlu değildir.

Bilet satın alma işlemleri olumlu bir şekilde sonuçlandıktan sonra, bilet iptal işlemlerinin gerçekleştirilmesi için, tercih edilen havayolu, karayolu ya da denizyolu ulaşım firmaları ile iletişime geçmek, sefer bilgilerinde değişiklik ya da iptal etme hakkına sahip olmak mümkündür. Fakat, bu haklardan yararlanabilmek için de firmanın sizlere sunmuş olduğu süreç göz ardı edilmemelidir. Bu imkanlardan faydalanabilmek için de tercih edilen ulaşım firmasını, bilet iptal/ değişim şartlarına göz atmak gerekiyor.

Geri iade

İptal edilen biletlerin geri iade işlemlerinde, müşterisi olduğunuz bankanın özelliklerine göre süreçte farklılık görmek mümkündür. Ücretlerin kredi kartları hesabına tekrar geçilmezi için, 0-7 gün aralığı söz konusu olabilir. Bankalar ile meydana gelen herhangi bir finansal sorunda turkbilet.com.tr sorumluluğu bulunmamaktadır.

2017 © Türkbilet Her Hakkı Saklıdır.