Medya   | Üye Girişi   | Destek Hattı 0850 304 00 33   |   |   |

Kullanım Şartları

Kategoriler

Kullanım Şartları

Sitenin ziyaret edilmesi, kullanımı ve bu site içerisinde yer alan hizmetlerden yararlanılması durumunda, şartlara bağlı olarak, bu şartları kabul etmiş ve site içerisinde yer alan tüm hizmetlerin alınması halinde de kanunlar uyarınca yönetmelik ve mevzuat kurallarını da açık olarak kabul etmiş sayılmaktasınız.

Site üzerinde yapılacak herhangi bir değişim hakkını ise saklı tutarken, bu haklarda değişim ve düzenleme yapma hakkına sahiptir. Bundan dolayı, güncel olarak kullanım şartları ve sözleşmeler göz ardı edilmeden, okumanız gerekmektedir.

Kullanım şartlarının ihlal edilmesi halinde, turkbilet.com.tr üyelik bilgilerinizi iptal edebilir ve siteye erişiminizi engelleyebilir. Eski üyelik bilgileri ya da en son giriş yaptığınız adres üzerinden erişim sağlamak kısıtlanabilir. Böylelikle, kullanım şartları ve sözleşmelere uygun olarak işlem yapmak gerekmektedir.

Bu sayfa içerisinde yer alan bilgileri görüntüleme ve kopyalama faaliyetleri, ancak kişisel kullanımlar için geçerli olmaktadır. Kişisel kullanım dışına çıkan, ziyaret, görüntüleme ve kopyalama faaliyetleri doğrultusunda, firmanın hukuki yoldan hakkını araması mümkün olabilir.

Site yetkilileri tarafından yazılı bir izin verilmedikçe, site içerisinde eyer alan bilgileri kullanmak, kopyalamak, dağıtmak yasal olarak kabul edilemez. Hizmetlerden yararlanmış olmanız, tüm bu şartları da kabul etmiş olduğunuzu kanıtlamaktadır.

Bu site üzerinden satılan biletler, firma ismi aracılığı ile kullanıcılara sunulmaktadır. Taşıma şartları ve taşıma yapılacak araç, turkbilet.com.tr tarafından belirlenmiyor olup, tüm bu sorumluluk ulaşım firması dahilindedir. Yol, araç ve tüm firma ile ilgili aksaklıklardan ise yine taşıyıcı firma sorumlu olmaktadır.

2017 © Türkbilet Her Hakkı Saklıdır.