Medya   | Üye Girişi   | Destek Hattı 0850 304 00 33   |   |   |

Ödeme Güvenliği

Kategoriler

Ödeme Güvenliği

turkbilet.com.tr ülkemizde geniş kapsamlı olarak ulaşım firmalarının bilgilerini üyeleri ile paylaşan bir bilet satış sitesi şeklinde hizmet vermektedir. Bu site içerisinde bulunan sefer bilgileri web site tabanında bulunan ulaşım firmaları sorumluluğunda yer alıyor. Her ne kadar yol araç ya da ulaşım esnasında oluşabilecek aksaklıklardan turkbilet.com.tr sorumlu olmasa da ödeme güvenliği kapsamında tüm sorumluluk bu siteye aittir.

Güvenli ödeme sistemleri

Son yıllarda geliştiriliş olan yazılımlar dahilinde SSL ile şifrelenmiş olan 128 bit yazılım dahilinde ödeme işlemleri güvenlik önlemleri kapsamında gerçekleştirilmektedir. Lisanslı güvenlik sertifikası ile birlikte artık kredi kartlarınız ile güvenli bir şekilde ödemelerinizi yapabileceksiniz. Ödeme bilgileri arasında yer alan kredi kartı numarası kredi kartı son kullanma tarihi ve güvenlik numarası kart sahibinin ismi gibi bilgiler sitenin web tabanında kayıtlı tutulmayıp işlem onaylanmasından sonra direkt olarak silinmektedir. Böylelikle 3. Şahıslar ile paylaşılması ya da çalınması gibi bir durum söz konusu değildir !

Güvenle satın alın

150’ den fazla firmanın tüm ulaşım bilgilerine ulaşarak sefer saatlerine, ulaşım özelliklerine ve firma isimlerine göz atarak tercih ettiğiniz güzergaha ait teknik özelliklere, fiyatlara ve diğer özelliklere göre uygun olarak seçimlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Tercih ettiğiniz ulaşım firmasının biletlerini şifrelenmiş olan güvenli ödeme sistemleri dahilinde kredi kartı bilgilerinizi kullanarak güvenli bir şekilde ödeme işlemlerinizi gerçekleştirerek alabilirsiniz. Ödeme esnasında kullanılan bilgiler tamamen saklı tutulurken ödeme sonrasında ise sistemden direkt olarak atılarak ortadan kaldırılmaktadır !

2017 © Türkbilet Her Hakkı Saklıdır.