Medya   | Üye Girişi   | Destek Hattı 0850 304 00 33   |   |   |

Sıkça Sorulan Sorular

Kategoriler

Sıkça Sorulan Sorular

Turkbilet.com.tr üzerinden deniz, hava ve karayolu ulaşım firmalarının biletlerini online olarak satın almak mümkündür. Bu site üzerinden satın alınan bilet bilgileri, sefer saatleri ve diğer tüm bilgiler tercih edilen firma sorumluluğunda hazırlanmaktadır. Seyahat esnasında meydana gelebilecek herhangi bir aksaklık ve araç sorunu gibi durumlardan turkbilet.com.tr sorumlu değildir.

PNR numarası, telefon ya da ad-soyad bilgileri ile bilet sorgulama seçeneğine girerek bilet bilgilerinizi görebilirsiniz. Buradan ‘’ İPTAL ET ‘’ butonunu tercih ederek biletinizi iptal edebilirsiniz. Eğer sistem buna izin vermiyorsa, satın almış olduğunuz ulaşım firmasının iletişim numaralarını kullanarak iptal işlemlerini yapabilir ve ücretinizi "İADE"  alabilirsiniz !

Biletlerin iptal edilme tarihine ve bankaların  kullanılan ürünlerine  göre bu süreç farklılık gösterebilir. Genel olarak 1 ile 7 gün aralığında ücretlerin iadesi kullanılmış olan kredi kartı hesabına geri aktarılacaktır !

Bu sistem üzerinden kredi kartı bilgileri kullanılarak bilet satın almak oldukça kolaydır. İlk olarak ulaşım şekli tercih edilmeli ve sonrasında seyahat bilgileri girilerek sefer listesi alınmalıdır. Bu liste üzerinden doğru güzergah ve sefer saati tercih edildikten sonra DEVAM ET butonları kullanılarak ödeme sayfasına yönlendirilip  kredi kartı bilgilerinizi girerek biletinizi satın almanız mümkün olacaktır !

2017 © Türkbilet Her Hakkı Saklıdır.