Medya   | Üye Girişi   | Destek Hattı 0850 304 00 33   |   |   |

Türkbilet Hakkında

Kategoriler

Türkbilet Hakkında

Türkbilet Hakkında

turkbilet.com.tr ; günümüzün en kapsamlı bilet satış hizmeti veren platformu olurken, online menüler kullanarak müşterilerine daha hızlı hizmet vermeyi amaç edinmiş bir kuruluştur.

Türkiye’ de hizmet veren ve yıllardır ulaşım sektöründe yolcu taşımakta olan otobüs firmalarının biletlerinin tedarik edilmesi ve satışlarının gerçekleştirilmesi gibi konularda yardımcı olmaktadır. ‘’ turkbilet.com.tr ‘’ yine otobüs ulaşımı gibi İDO ve uçak bileti konularında da faaliyetlerini sürdürmektedir. Site üzerinden yararlanılabilecek faaliyetlerde avantajlı pek çok biletten faydalanmak mümkün olurken hem ulaşım firmaları hem de yolcular için büyük bir fırsat sunmaktadır.

Günümüzün modern, yenilikçi ve en yaygın olarak tercih edilen sistemlerini kullanan turkbilet.com.tr ; hem yurtiçi hem de yurtdışı olarak ulaşım hizmetlerinde avantajlar sunmaktadır. Bunların yanı sıra İDO denizotobüsü ve uluslararası karayolu, havayolu  ulaşım faaliyetlerini müşterileri ile paylaşmaktadır.  Yenilikçi düşünce anlayışı ile hizmetlerin geniş ve çeşitli tutulması her daim müşterilerin tercih sebepleri arasında yer alırken, online işlemler menüsünün kolay kullanımı da yapılacak olan işlemlere hız kazandırarak vakitten tasarruf etmeye yardımcı olmaktadır.

Bu site üzerinden herhangi bir ulaşım aracını tercih ederek,  seçtiğiniz seferleri listeleyip fiyatlarını görüntüleyebilirsiniz. Web site tabanında yer alan tüm ulaşım firmalarının fiyatlarını karşılaştırarak yapacağınız yolculuğunuza ve bütçenize en uygun sefer saatini tercih edip üyelik sisteminden ve pek çok farklı avantajlardan yararlanabilirsiniz.

2017 © Türkbilet Her Hakkı Saklıdır.